Järnpåsen för 2 personer

Vi erbjuder varje vecka en färdigpackad påse inför helgen. Det enda du behöver göra är att grilla eller steka på proteinet och värma upp tillbehören. Påsen kostar 350 kr och räcker för två personer. (Vid upphämtning på annan ort tillkommer det en utkörningskostnad: Älvsbyn 10 kr.) Instruktioner med tillagningssätt följer med i påsen.

350 kr